balony_z_helem_baloniarze

Balony z helem

Wykonujemy indywidualne zlecenia na balony z helem przeznaczone na przeróżne okazje.

W swojej ofercie posiadamy balony napełniane helem lub napełniamy balony dostarczone przez klienta. Jest to świetna forma dekoracji, jak i doskonała pamiątka/prezent na każdą okazję.

  • dodatkowy prezent dla nowo narodzonego dziecka
  • dodatek do prezentu urodzinowego
  • dekoracja

Istnieje możliwość dojazdu i napompowanie większej ilości w miejscu wskazanym przez klienta. Cena napompowania jednego balona uzależniona jest od objętości, wielkości. Standardowy rozmiar balona to 12 cali, czyli ok 25 cm – koszt napełnienia balona tej wielkości to 4 zł.

JAK DŁUGO UNOSI SIĘ BALON Z HELEM?

Często otrzymujemy takie pytania, dlatego od razu uczulamy. Balon lateksowy (zwykły, okrągły, z nadrukiem lub bez, rozmiar do 30 cm) unosi się ok 8-10 godzin, więc warto mieć to na uwadze i zamawiać balony z odbiorem w dniu planowanej imprezy. Dłużej utrzymuje się balon foliowy (np. metrowe cyfry, z bajkowymi nadrukami), bo do 3 tygodni, taki balon również można ponownie napełniać.

Poniżej przedstawiamy ceny napełnienia balonów dostarczonych przez Państwa lub zamówionych i napełnionych za naszym pośrednictwem:

BALON LATEKSOWY (standardowy do 30 cm) – 4 zł – dowolny kolor, z gotowym nadrukiem okolicznościowo, np. „1 roczek”

BALON FOLIOWY (od 45 do 60 cm – nie napełniamy mniejszych) – 6-8 zł w zależności od wielkości (napełnienie) + dodatkowo koszt balona, jeśli zamawiany u Nas

BALON FOLIOWY CYFRA METROWA (mniejszych cyfr nie napełniamy) – 15 zł (+ balon 15 zł)

BALON FOLIOWY LITERA METROWA (mniejszych liter nie napełniamy) – 15 zł (+ balon 15 zł)

Masz pytania? Chcesz poznać szczegóły naszych możliwości? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.